MİNİK GURMELER 1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ

MİNİK GURMELER 1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ 2018-11-15T16:44:35+00:00

1 YAŞ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Bebeğinizin dünyaya geleceğini öğrendiğiniz an başlayan tatlı telaş artık her an sizinle… Hayatınızda ilk yılını doldurduğu birinci yaş günügibi özel günlerin mutluluğu tarif edilemez; ilk yaş doğum günü partisi heyecanının tüm detaylarını sizleri yormadan evinizin konfor ve sıcaklığında tüm konuklarınıza sunmaktayız..

Şehrin karmaşasından uzak, doğa ile iç içe huzur veren göl manzarasının keyfini sürerken ; arzu ettiğiniz temalarda yenilikler ve sürprizler oluşturuyor, detaylarda boğulmaksızın sadece kutlamaya değer bulduğunuz heyecanları dostlarınız ile paylaşmanız için hayal ettiğiniz özel günü sevgi ile sizing için hazırlıyor, kalite standartları eşliğinde Minik Gurmeler Parti Evi farkı ile sunuyoruz…

1 Yaş Parti Organizasyon Akışı

Genellikle temalı süslemeler ve temalı figürler eşliğinde talep edilen 1 yaş partileri, ailenin talep ettiği konsepti tüm mekana uyarlamış olarak konuklarımızı karşılıyoruz.

1 yaş doğum günü parti mekanları arasında en iddialı mekana sahip Minik Gurmeler Parti Evi, konuklarına bahar ve yaz dönemlerinde göl kenarında , kış döneminde ise aynı manzaraya sahip kış bahçemizde ; konukları için özenle dekore edilmiş sunum masaları ve açık büfe hizmetleri eşliğinde Brunch, Aperatif, Barbekü keyifleri ile bu özel günü taçlandırıyor. Güler yüzlü garson hizmeti ise organizasyon boyunca ailelerimizle…

Dostlar ile muhabbete koyulan konuklarımız bu özel günün ve doğanın keyfini kendilerine vakit ayırarak çıkarıyorlar. Bu esnada miniklerin tüm aktivitelerini ister ayrı ister aynı ortamda rahatlıkla izleyebiliyorlar. Güler yüzlü garson hizmeti ise organizasyon boyunca ailelerimizle…

1 yaş partilerinde minik davetlilerimiz için ayrı mönü eşliğinde temalı atıştırmalık sunum masası düzenlenebiliyor; bir yaş bebeğimiz, kendi yaş grubu ile 1. doğum günü partisinin keyfini sürebiliyor. Bu esnada miniklerimize yardımcı olacak oyun ablası da tercih edebilirsiniz. İlk yaş partilerinde miniklerimizin rahatlıkla dahil olabileceği, çocuk top havuzu, mini disko gibi imkanlar kendilerine sunulmaktadır.

2 yaş ve üzeri davetli konuklarımız var ise ya da partimiz; 2 yaş doğum günü partisi, 3 yaş doğum günü partisi gibi biraz daha büyük yaş grubu için düzenleniyorsa animatörümüzü mutlaka tavsiye etmekteyiz; yaş grubuna uygun oyunlar ve show gösterileri sunan profesyonel animatörümüz doğum günü partimiz başlarken miniklerimizi karşılıyor, 1 yaş doğum günü organizasyonu boyunca hoşgeldinden vedaya kadar, özel günlerini en özel hissedecekleri şekilde geçirmeleri için miniklerimize eşlik ediyor. Küçük ya da büyük yaşlar için ayrı çalışma içeriklerine sahip animatörümüz , farklı yaş gruplarına nasıl yaklaşacağının bilinci ve profesyonel eğlence donanımı ile doğum günü partimizi oldukça renklendiriyor. Dilerseniz profesyonel sihirbaz eğlencesini ayrıca seçerek eğlencenin dozunu arttırabiliyoruz..

Kişiye Özel Temalı 1. Doğum Günü Partisi

Temalı çalışmalarımız mutlaka hayranı olunan karakterler dışında , yaşattığı dünyayı ya da ismi ile uyumlu konsepti de içerebilir. Önemli olan sizlerin hayali, gerisi tarafımızca hazırlanarak sizlere sunulmaktadır… Tüm temalı çalışmalar, grafikerimizce kişiye özel olarak tasarlanmakta ve onayınız doğrultusunda tüm mekana uygulanmaktadır. Hoşgeldiniz detaylarından , açık büfe arkası banner up lara, pasta kesim köşesi detaylarından , amerikan servislerine, peçeteliklerden ,temalı hediyelere, temalı ayaklı figürlere kadar tüm detaylar titizlikle işlenmekte ve bu özel günde hayalini kurduğunuz parti temaları eşliğinde 1 yaş doğum günü organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz.

Davetiniz esnasında dilerseniz , konuklarınızı çok şık bir karşılama büfesi ya da şekerleme büfesi ile karşılayabilir, ayrılırken tematik hediyeler sunabilirsiniz.

Temalı büfelerimiz, temalı şeker hamuru süslemeli kurabiyelerden şamdanlara, temalı cup cake lerden , ayaklı figürlere, büfe arkası banner uplara, temalı pop cake lerden pop corn kutularına ve de içecek sebillerine , tematik hediyelere kadar geniş 1 yaş parti figürlerine sahiptir.

1 Yaş Temalı Doğum Günü Pastaları

Bir yaş doğum günü partisi, Temalı çalışmalar ile daha da anlam kazanırken; en özel, günün anlam ve önemini pekiştiren 1 yaş bebeğimiz için belki de en güzel anı ; yaşı, ismi , teması eşliğinde süslenen pasta kesim köşemizde yine temalı pastasının üflenmesi oluyor.

1 Yaş pastalarımız, görsel açıdan sunduğunuz örnek ya da hayalinizdeki örnek ile bire bir aynı iken; tazeliği ve iç dolgusu ile de teşekkürleri toplamakta, anne kreması içermekte fakat hazır pasta tadı vermektedir. Dilediğiniz çeşitte pastalar bol iç malzeme ile hazırlanmaktadır; pasta üfleme seremonisi ardından garsonlarımızca servisi gerçekleştirilmektedir.

1 Yaş Pasta Seremonisi…

1. doğum günü partisi sonlara doğru yaklaşırken sıra pasta üfleme seremonisine geldiğinde ailelerimizi ve miniklerimizi, müzik eşliğinde pasta kesim köşesine davet etmekteyiz. Miniğimizin yeni yaşı, ismi ve özel yazılarla süslenmiş bu alanda ; doğum günü müziğimiz, dilerseniz animatörümüzün coşkusu ve çeşitli süprizleri ile yeni yaşa merhaba pastamızı üflemekteyiz… Akabinde oyunlar eşliğinde dilerseniz animatörümüz dahil olduysa sürpriz show lar ile miniklerimiz eğlenceye devam etmektedir. Ailelerimiz ise kahvelerini yudumlarken özel gün davetinin tadını çıkarmaya devam etmekteler…