BİREYSEL KATILIM

BİREYSEL KATILIM 2017-08-11T14:03:10+00:00

SİZLERİ, ÇOCUKLARINIZ İLE VERİMLİ VAKİT GEÇİRMENİN EN SIRA DIŞI, EN EĞLENCELİ HALİNE BEKLİYORUZ !

BİREYSEL KATILIM

Mutfakta olmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı; öyle ki minik ellerin oluşturduğu ürünler, ailenizi tadına doyum olmayan bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor...

Minikler arkadaşları ya da aileleri ile birlikte , mutfak şefimiz ve yardımcısı eşliğinde, Minik Gurmeler’e özel kep ve önlüklerini giyerek kendileri için dizayn edilmiş mutfak ortamında lezzet yolculuğuna başlıyor.

Çalışmanın ardından, oluşturulan ürünlerin haklı gururu yaşanırken , bir yandan ürünler tadılıyor diğer yandan mutfak şefimiz tarafından başarı sertifikaları sunuluyor dilerseler ürünlerin bir kısmı paket yapılabiliyor.

Bireysel katılımlar için; dilerseniz çocuk kontenjanı, dilerseniz aile kontenjanı oluşturmanız, dilediğiniz günü ve workshop talebinizi bildirmeniz yeterli olurken en verimli ve eğlenceli saatleri sizler için başlatıyor oluyoruz.

Kontenjan oluşturma fırsatı bulamadığınız durumlarda ise özel çalışma şeklinde başvurabilir ya da iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda özel günlerde açtığımız kontenjanlardan sizleri haberdar edebiliriz.

Çalışmalarımıza 2 / 16 yaş arası tüm çocuklar katılabilirken yaş grubuna uygun workshop çeşitlerimizden istediğiniz2 workshop u seçerek lezzet yolculuğunda geçireceğiniz en özel 2 saat için atölyemize başvurabilirsiniz.

Miniklerimizin okul sınıfları ile sadece çocuk ya da aile & çocuk grupları oluşturmanız durumunda özel indirimlerimiz mevcuttur.

WORKSHOPS

Yaş Pasta Çalışması, El Yapımı İtalyan Pizzaları, El Yapımı Doğal Çikolatalar & Meyve Fondu, Waffle (Şekerleme içermez, mevsim meyveleri içerir), Şeker Hamuru Süslemeli Kurabiyeler

AİLE & ÇOCUK KONTENJANI

Anneler, babalar ve miniklerimiz için beraber geçirdikleri vaktin uzun olmasından ziyade verimli olmasının önemi bilinen bilimsel bir gerçektir.

Minik Gurmeler Çocuk Mutfak Atölyesi özeni ile gerçekleşen çalışmalarda mutfağın faydalarının yanı sıra; aileiçindeki iletişimin güçlenmesi, verimli vakit için süreyi kullanabilme yetisinin gelişimi, özgüven gelişimi gibi elde edilen faydalar aile & çocuk çalışmalarımızın kazanımlarından sadece bir kaçıdır.

Kazanımlar esnasında, aileler (ebeveynlerden biri ya da her ikisi katılabilir) ve miniklerimiz ortak çalışarak herkes kendi ürünlerini oluşturuyor fakat ebeveynler için de en lezzetlisi yine minik ellerden çıkanlar oluyor

En az 5 Yetişkin & 5 Çocuk ile 2 workshop seçerek kontenjan talebinde bulunabilirsiniz. 2 saat sürmektedir. Bir grupta en fazla 10 Çift kabul edilmektedir.

ÇOCUK KONTENJANI

Aileler, bahar ve yaz aylarında açık havada, kış aylarında ise kış bahçemizde göl manzarası eşliğinde kahvelerini yudumlayarak hatta dilerseler aperatif, kahvaltı, barbekü gibi taleplerde bulunarak günün keyfini çıkarıyor; bu esnada miniklerimiz ise ailelerin rahatlıkla izleyebileceği, kendileri için dizayn edilmiş mutfak ortamında diledikleri mutfak workshop una arkadaşları ile birlikte katılabiliyor.

A ‘dan Z’ ye mutfağın her kademesinde yer alan minikler, diledikleri ürünleri şefimiz ve yardımcısı eşliğinde kep & önlüklerini giyerek gerçekleştirirken yaptıkları ürünleri afiyetle tadabiliyor, ailelerine hediye edebiliyor.

Bu çalışmanın kazanımlarının başında ise; mutfağın faydalarının yanı sıra, grup içinde kendiliğinden bir işe başlama ve bitirme sorumluluğunun gelişimi, kendiliğinden iletişim kurma, sosyal ve duyusal gelişimin hızlanması yer alıyor.

En az 5 miniğimiz ile 2 workshop seçerek kontenjan oluşturabilirsiniz. 2 saat sürmektedir. Bir grupta en fazla 20 Minik kabul edilmektedir.