DOĞUM GÜNLERİ

DOĞUM GÜNLERİ 2017-08-11T14:02:37+00:00

DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

Tüm çocukların birer birey olduğunu göz önünde bulundurarak  konforun, eğlence ve yaratıcılık ile harmanlanmış hali kalite standartları eşliğinde Minik Gurmeler Parti Evi farkı ile sizlerle…  Şehrin karmaşasından uzak, doğa ile iç içe huzur veren göl manzarasının keyfini sürerken ; kutlamaya değer bulduğunuz heyecanları dostlarınız ile  paylaşmanız için sizin ve miniklerimizin  hayal ettiği özel günü sevgi ile hazırlıyor, sunuyoruz.

Klasik çocuk doğum günü kutlama mekanlarının aksine; çocuk mutfak atölyesi, çılgın animasyon eğlenceleri , özel sihirbaz show ları, lezzetli çocuk mönüleri  ve  yetişkinlere özel açık büfe sunumları ile oldukça sıra dışı geçen çocuk doğum günü partilerimiz, 2/ 16 yaş grubuna uygun workshop seçimleri eşliğinde sıra  dışılıkta sınırları zorluyor.

Yetişkin Konuklarımıza Özel…

Ebeveynlerimiz, bahar ve yaz dönemlerinde açık havada , kış döneminde kış bahçemizde ; kendileri için özenle dekore edilmiş sunum masaları ve açık büfe hizmetleri eşliğinde Brunch, Aperatif, Barbekü  keyifleri ile bu özel günü taçlandırıyorlar. Dostları ile muhabbetin tadını çıkaran yetişkin konuklarımız miniklerin tüm aktivitelerini ayrı bir ortamda rahatlıkla izleyebiliyor, bu özel günün ve  doğanın keyfini kendilerine de vakit ayırarak çıkarıyorlar. Güler yüzlü garson hizmeti, yetişkin konuklarımıza her daim yardımcı olmak için organizasyon boyunca  ailelerimizle…

Organizasyon Akışı…

Doğum günü organizasyonumuz  boyunca yaş grubuna uygun oyunlar ve show gösterileri sunan profesyonel animatörümüz doğum günü partimiz  başlarken miniklerimizi karşılıyor, hoşgeldinden vedaya kadar, özel günlerini en özel hissedecekleri şekilde geçirmeleri için kendilerine eşlik ediyor. Küçük ya da büyük yaşlar için ayrı çalışma içeriklerine sahip animatörümüz , farklı yaş gruplarına nasıl yaklaşacağının bilinci ve profesyonel eğlence donanımı ile doğum günü partimizi oldukça renklendiriyor.

Dilerseniz profesyonel sihirbaz eğlencesini ayrıca seçerek eğlencenin dozunu arttırabiliyoruz..

Miniklerimizin katılımın arttığı dakikalarda, beklenen çocuk mutfak atölyesi için heyecan giderek artıyor. Farklılık içeren, eğlencenin en saf, en doğal ve en sıra dışı hali olan eşsiz lezzet yolculuğu Minik Gurmeler’e özel kep & önlük giyilerek kendileri için dizayn edilmiş mutfak ortamında; Mutfak şefimiz, yardımcıları ve animatör eşliğinde devam ederken;  grup ve bireysel çalışmalarının kazanımları da miniklerin eğlence anlayışına yenilik katmış oluyor.  Doğum günü çocuğumuz ve konuk arkadaşları adeta birer Gurme olma yolunda ilerlerken yetişkin konuklarımız da minik ellerden büyük lezzetler’e hayran kalıyor.  A ‘dan Z’ ye mutfağın her kademesinde yer alan minikler, oluşturdukları ürünleri afiyetle tadabiliyor dilerseler bir kısmını  ailelerine hediye edebiliyor.  Bu esnada miniklerimiz kendi ürünlerini oluşturmanın haklı gururunu yaşarken kendilerini başarı sertifikaları ile ödüllendiriyoruz.

Workshops…

El Yapımı İtalyan Pizzalar’ından  El Yapımı Doğal Çikolatalar & Meyve Fondu uygulamalarına; Şekerleme içermeyen Waffle’dan Yaş Pasta atölyesine, Temalı Kurabiye atölyelerine kadar 2 / 16 yaş aralığı için özenle seçilmiş workshoplarımız çocuk mutfak atölyesi  kavramı eşliğinde miniklerimizi maceraya davet ediyor.

Her workshop, birbirinden farklı özelliklere sahipken , miniklerimizin doğum günü partilerinde üfledikleri pastalar kendi oluşturdukları  yaş pastalar olabilir, ince hamurlu bol malzemeli İtalyan Pizza’ ları ile doyurucu leziz bir şölen hazırlayabilir, şekerlemesiz  & mevsim meyveli , fındık, hindistan cevizi gibi yemişlerin de kullanıldığı, kendi özel çikolatası eşliğinde süslenen   waffle uygulaması ile popüler bir deneyime sahip olabilir, büyük yaşlarımız dilerseler temalı kurabiyelerin büyüsüne kapılabilirler.

Çocuk Mutfak Atölye çalışmalarımız, küçük kas motor gelişimi, öz güven gelişimi gibi kazanımlarının yanı sıra çocuk doğum günü kutlamaları esnasında eğlence ve yaratıcılığı birleştirici olması velilerimizin tercih sebeplerinden iken; atölye öncesi ve sonrası animasyon eşliğinde Dev Balon Show, yarışmalar, çeşitli oyun ve süprizler , dilerseniz sihirbaz gösterileri ile eğlence devam etmektedir…

Pasta Üfleme Seremonisi…

Çılgın oyunlar ve süprizler akabinde, en özel an , sonlara doğru yaşanmakta; sıra pasta üfleme seremonisine geldiğinde ailelerimizi ve miniklerimizi, müzik eşliğinde pasta kesim köşesine davet etmekteyiz. Miniğimizin yeni yaşı, ismi ve özel yazılarla süslenmiş bu alanda ; doğum günü müziğimiz, animatörümüzün coşkusu ve çeşitli süprizleri  ile yeni yaşa merhaba pastamızı üflemekteyiz…  Akabinde oyunlar eşliğinde animatörümüzün sürpriz hediyeleri  ile miniklerimiz  eğlenceye devam etmektedir.

 

KONSEPT  / TEMALI PARTİLER

Miniklerimiz hayallerinde yaşattığı figürler ile zaman zaman kendilerini özdeşleştirebiliyor. Bu durum aşırıya kaçmadığı takdirde eğlenceli olmaktadır. Temalı çalışmalarımız mutlaka hayranı olunan karakterler dışında miniğin hayalinde yaşattığı dünyayı ya da ismi ile uyumlu konsepti de içerebilir. Önemli olan miniğimizin hayali, gerisi tarafımızca hazırlanarak sizlere sunulmaktadır… Tüm temalı çalışmalar, grafikerimizce kişiye özel olarak tasarlanmakta ve onayınız doğrultusunda tüm mekana  uygulanmaktadır. Çocuk etkinliklerinin yanı sıra giriş hoşgeldiniz detaylarından , açık büfe arkası banner up lara, pasta kesim köşesi detaylarından , amerikan servislerine  , peçeteliklerden ,temalı hediyelere kadar tüm detaylar titizlikle işlenmekte ve bu özel günde doğum günü çocuğumuz hayalini kurduğu dünyanın içinde konuk arkadaşları ile eğlenceli bir serüvene dahil oluyor.

Temalı Doğum Günü Pastaları

Temalı çalışmalarımızın en özel parçası , günün anlam ve önemini pekiştiren temalı doğum günü pastalarımız, görsel açıdan sunduğunuz örnek ya da hayalinizdeki örnek ile bire bir aynı iken; tazeliği ve iç dolgusu ile de teşekkürleri toplamakta, anne kreması içermekte fakat hazır pasta tadı vermektedir. Dilediğiniz çeşitte pastalar bol iç malzeme ile hazırlanmaktadır;  pasta üfleme seremonisi ardından garsonlarımızca servisi gerçekleştirilmektedir.

Parti paketleri ve rezervasyon için bizimle iletişime geçiniz.