PARTİ EVİ

PARTİ EVİ 2017-08-11T14:03:25+00:00

PARTİ EVİ VE MİNİK GURMELER ANLAYIŞI

Sevdiklerimizle birlikte özel günümüzün tadını çıkarmak adına tercih ettiğimiz parti evlerinin olmazsa olmazı yaş grubuna göre eğlence kavramı iken evimizin samimiyetini ve sıcaklığını aratmayacak koşulların sağlanması önemli ve vazgeçilmez detaylardandır.
Çocuk Parti Evi kavramı ise miniklerin bir yılını dolduracağı günün yaklaşması ile ailelerin yüzünü gülümseterek gündemlerine gelmektedir.

1 Yaş Partileri ardından miniklerimizin her yıl  bir önceki yıla oranla gelişen seçici eğlence anlayışlarını yaş gruplarına oranla irdelemek ve bu anlayışla hizmet sunmak sağlıklı bir çocuk parti evinin yeterliliğini belirlemektedir. 

Minik Gurmeler olarak  hazırlıkların kişiye özel ve doğum günü miniğimizin tercihlerini yansıtıyor olması, doğum günü partilerini kendi seçimleri ile şekillendirmeleri özgüvenlerini ve çocuğun kendisine verdiği değeri olumlu yönde etkilediğinin farkındayız .

Yaş gününü arkadaşları ile kutlayacak olması çocukları heyecanlandırmaya yeterken eğlencenin yaş grubuna  uygun bir şekilde en üst düzeye çekilmesi hatıraların kalıcı olmasında oldukça etkili olmaktadır.

Minik Gurmeler Parti Evi olarak vurgulamış olduğumuz unsurları vizyonumuz olarak kabul etmekte ve çocukların birer birey olduğunu her daim göz önünde bulundurarak konforun  eğlence ve yaratıcılık  ile harmanlanmış halini kalite standartları eşliğinde miniklerimize ve ailelerimize sunuyoruz.
Eğlenceyi yaş gruplarına göre sunarken yaratıcılık kavramını önemsememiz farkımızdır. Bu doğrultuda aktivitelerimizin, çılgın ve sıra dışı atölye çalışmalarımızın yer alması farklılığımızı ortaya koymamızı sağlamaktadır.

İstanbul’da parti mekanları arasında bulunan ve 4 yıldır hizmet veren geniş açık ve kapalı alanı bulunan, çocuklar için ayrıca kapalı fakat ferah oyun alanına sahip Minik Gurmeler, yetişkin konuklarımıza da kendilerine özel alanda keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.

Şehrin karmaşasından uzak, doğa ile iç içe huzur veren göl manzarasının keyfini  sürerken dostlar ile  özel sunumlar eşliğinde muhabbet ediyor olmaları yetişkin konuklarımızın dinlendirici bir gün geçirmesine olanak sağlıyor.

Parti Evimizin her alanı siz değerli konuklarımız için kapatılırken muhabbetin tadını çıkaran ebeveynlerimizin bir yandan minikleri rahatlıkla izleyebiliyor olmaları Minik Gurmeler Parti Evi’nin inceliklerinden biri olarak değerli konuklarımıza sunuluyor.

Paketlerimiz ve rezervasyon için bizlere ulaşınız.